KOKI MEKLĒ MĀJAS

Aicinām uz sadarbību ainavu plānotajus, veidotājus, ierīkotājus un ikvienu, kam ir kāds lielāks koks vai krūms pārdošanai.

KOKI STAIGĀ piedāvā sadarboties ar abpusēju ieguvumu un bez maksas. Mēs izplatām jūsu piedāvājumu, ievietojot to mūsu tīmekļa vietnē. Jūs izplatāt mūsu piedāvājumu saviem pircejiem un klientiem. 

Liepas, Ozoli un Kļavas

Daugmalē

Pārdod 3-4 metrus garus dabā augušus Latvijas ozolus, liepas un kļavas.

cena pēc vienošanās

Liepas

Rīgā

Pārdod 4,5 metrus garas liepas.

100 €

Priedes un Bērzi

Mārupē

Pārdod 3-4 metrus garas priedes un bērzus.

cena pēc vienošanās

Latvijas ozols

Siguldā

Pārdod ozolu labiem saimniekiem, lai izglābtu no Cirvja zem elektrības līnijas.

Augstums 4m, stumbra diametrs 12cm.

cena pēc vienošanās

Koki

Ārijas stādaudzētava

Ziemeļvidzeme ir ar bargāko un kontrastaināko klimatu, salīdzinot ar visu Latviju. Un, lūk, šajā vietā izveidota liela, apbrīnojama kokaugu kolekcija, kurā ir pāri par 1000 kokaugu sugu. Nu jau koki un krūmi ir izauguši līdz briedumam, pārdzīvojuši visas klimata izmaiņas, untumus un izlases koki ražo sēklas, var audzēt jau nākamo paaudzi, kas būs vēl izturīgāka un piemērota audzēšanai Ziemeļlatvijā un vēl tālāk uz ziemeļiem. Kaut Latvijā ir daudz kokaudzētavu, tomēr Treiju Lēdurgas audzētava ir vienīgā Latvijā, kas stādus vairo no pašu izaudzētām sēklām. Ar to tā būtiski atšķirās no citām audzētavām, kas nereti stādus ieved no citām, siltākām vietām, paaudzē un pārdod kā savus.

-

1 / 2

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now